2014. május 7., szerda

Sziasztok! Első posztom a köröm ápolásról fog szólni! :) A citromlé erősíti a körmöket.Sokszor tapasztaltam én is, hogy sárgák és vékonyak a körmeim. Ennek lehet az oka a körömlakk nem megfelelő használata, vagy a vitamin hiány a körmökben. Ha te is ezt tapasztaltad nincs másra szükséged,csak egy : -citromhéjra. Vegyél elő egy poharat,teafüvet,citromot és főzz egy teát ! Majd a kimaradt citromból csavarjuk ki a levét.Vattapamacs segítségével dörzsöljük bele a körmeinkbe. Ezt ismételjük meg mindennap,mert a citromlének összehúzó hatása van,puhává,lággyá teszi a körmöket.A törékeny,lakktól elszíneződött körmöket újra erőssé és egészséges színűvé varázsolja. ( a teára azért van szükség mert szerintem mindenkinek jól esik egy kis körömápolás mellett a forró tea! :) Remélem tetszik nektek ez a posztom,jelezzétek ha szeretnétek még ilyen bejegyzéseket és kövessétek a blogom! Sziasztok! Puszi: Gréti:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése